sobota, 13 kwietnia 2019

Bumble Bee - Tutorial

Zapytałam Was jakiś czas temu, czy miałybyście ochotę na tutorial z bajorka. Powiedziałyście, że i owszem, czemu nie. Zabrałam się więc do roboty i we współpracy z nieocenionym Royal Stone uszyłam taką oto pszczółkę: 
Jak się możecie domyśleć, pszczółka to bardzo wdzięczny temat do haftu bajorkiem, czyli haftu w technice goldwork. Cienkie druciki nadają się do oddania lekkości pszczółki, no i trudno o bardziej "złote" zwierzątko. Moim celem było pokazanie jak te druciki traktować, żeby szycie było przyjemne i nie kończyło się wyrzuceniem pogiętych drutów do śmietnika, więc owad jest mało realistyczny i, cóż, prosty. Mam nadzieję, że przeczytacie tutorial i ułatwi Wam on przyszłą pracę z tym wcale nie trudnym, ale delikatnym materiałem! 


Zapraszam więc serdecznie na blog Royala. Kliknięcie w zdjęcie przeniesie Was na stronę. Jeśli będziecie mieć pytanie - z chęcią odpowiem!
Muszę Wam również podziękować za dopingowanie mojej kociej bransoletki, która znajdzie się na jednej z kart kalendarza!!! 


4 komentarze:

 1. Wielkie gratulacje! Bardzo się ucieszyłam, jak zobaczyłam, że bransoletka zdobyła I miejsce - zdecydowanie się należało :)
  Pszczółka jest przeurocza, już otworzyłam tutorial w nowej zakładce i zaraz lecę czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aguś bardzo się cieszę,że Twoja praca została nagrodzona i szczerze Ci gratuluję! :) I dziękuję za tutorial. Od tej pory bajorek nie będzie już taki tajemniczy ;) Przy najbliższych zakupach skuszę się na niego i spróbuję się z nim zmierzyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna pszczółka :) Przeczytałam tutorial, praca z bajorkiem nie wydaje się już taka straszna na jaką wyglądała. Gratuluję pierwszego miejsca w konkursie, w pełni zasłużone :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I really enjoyed visiting your blog. I would also like to share with you something for your benefit.
  Play Baccarat Online

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i komentarze! Pozdrawiam!