poniedziałek, 21 stycznia 2013

String Theory

Nie lubię szyć kolczyków. Po pierwsze, jak już kiedyś pisałam, ciężko jest zrobić dwa jednakowe. Zwłaszcza, jeśli chodzi zawijaski. Te w prawo, jeszcze jakoś, ale w lewo... A może na odwrót? A po drugie, o ile szycie pierwszego to prawdziwa przyjemność, bo nigdy nie wiadomo, dokąd sznurek zaprowadzi (w bajkach z drogi zbaczać jest źle, ale w sutaszu to czasem wychodzi na dobre :) o tyle drugi, gdzie trzeba trzymać się nie tylko wytyczonej drogi ale często nawet iść po śladach - to już trochę nudne. Mimo to jakoś nie mogę kolczyków nie robić.... Może dlatego, że sutasz wyjątkowo dobrze prezentuje sie w uszach?
Poniżej kulki krople jaspisu, kulki masy perłowej, koraliki Toho i fire polish. 

I do not like making earrings. For one thing, it is hard to make two identical pieces. Especially when it comes to swirls. The right ones are easier, but the left ones... Or maybe it was the other way round? Another thing is that whereas making the first one is a pleasure, because you never know where the strings might take you , making the other one is just boring. You do not only have to stick to the path, but sometimes even thread on your footsteps. But still, I can't NOT make earrings. Maybe because soutache looks especially good in your ears?
Below jasper drops, mother of pearl, fire polish and Toho beads :)    11 komentarzy:

 1. Bardzo ładne te kolczyki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się zestaw kolorów, żółte z czarnym,jak dla mnie połączenie idealne!!!Po prostu śliczne !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie piękne te maluszki! Doskonale rozumiem Twoje kolczykowe rozterki, z tego samego powodu od dawna nie podchodzę do tematu;) tym bardziej należą Ci się słowa uznania, bo równiuśkie wyszły, że hej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne, prezentują się cudnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze, że kolczyki dalej robisz, wychodzą Ci pięknie i za każdym razem elegancko! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam
  Zapraszam do AMIRkoraliki.blogspot.com po wyróżnienie, które czeka na Ciebie . Pozdrawiam ps. piękne prace ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. ...ależ pięknie kolory dobrałaś, podoba mi się!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i komentarze! Pozdrawiam!